Konferencje - Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Konferencje
Konferencja Pracodawców - Wrzesień 2008
23 września w Motelu Paradise w Torzymiu odbyła się kolejna jesienna Konferencja pracodawców powiatu sulęcińskiego, której organizatorem był Starosta Sulęciński. Na pierwszą...
Konferencja Pracodawców - Kwiecień 2008
Program konferencji w dniu 08.04.2008 roku: Informacja na temat środków pozostających w dyspozycji Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przeznaczonych dla przedsiębiorców; Zasady...






